İçeriğe geç
OranAnalizTV
Premier LigBolivyaOynanmadı

Always Ready - Academia Del Balompie

08 Kasım 2026 · 00:15 · Premier Lig

Ev sahibi

Always Ready

vs00:15

Deplasman

Academia Del Balompie

Oranlar Ne Anlatıyor?

Always Ready - Academia Del Balompie maçında kapanış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Always Ready (1,00); karşı taraf 17,90, beraberlik 9,26.

1,00 oranının ima ettiği olasılık %100,0'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 17,90 → 11,65 (-34,9%, düşmüş).

Premier Lig karşılaşması 2026-11-08 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Always Ready
Deplasman
Academia Del Balompie
Lig
Premier Lig
Ülke
Bolivya
Tarih
08.11.2026
Saat
00:15
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
13
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 217.9011.65-34.9%
İY 212.308.65-29.7%
MS X9.267.57-18.3%
KG VAR1.751.47-16.0%
KG YOK1.601.82+13.7%
İY X3.633.26-10.2%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 1—1.00—
MS X9.267.57-18.3%
MS 217.9011.65-34.9%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 11.191.23+3.4%
İY X3.633.26-10.2%
İY 212.308.65-29.7%
İY 1,5 ALT1.971.90-3.6%
İY 1,5 ÜST1.451.41-2.8%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.751.47-16.0%
KG YOK1.601.82+13.7%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.00—
Çifte Şans 1-2—1.00—
Çifte Şans X-2—3.74—

Always Ready - Academia Del Balompie İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Always Ready

Son 10 maç · 27.08.2026 – 05.11.2026

G-B-M
7-2-1
Gol ort. (at/ye)
3,0 / 0,9
2,5 Üst
8/10
KG Var
7/10

FormGGGBM

Academia Del Balompie

Son 10 maç · 25.07.2026 – 01.11.2026

G-B-M
2-0-8
Gol ort. (at/ye)
1,2 / 2,0
2,5 Üst
5/10
KG Var
5/10

FormMMMMM

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 9 market var. Oranı düşen: 7, yükselen: 2, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.