Ay Sonu İndirimi — AY SONU İNDİRİMİ: 1 Aylık 999 TL · 3 Aylık 1.999 TL · 6 Aylık 3.599 TL · 1 Yıllık 5.999 TL — 3 Kasım 23:59'a kadar!

İçeriğe geç
OranAnalizTV
Serie ABrezilyaOynanmadı

Chapecoense - Mirassol FC Sp

04 Kasım 2026 · 01:30 · Serie A

Ev sahibi

Chapecoense

vs01:30

Deplasman

Mirassol FC Sp

Oranlar Ne Anlatıyor?

Chapecoense - Mirassol FC Sp maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Mirassol FC Sp (1,90); karşı taraf 3,12, beraberlik 3,39.

1,90 oranının ima ettiği olasılık %52,6'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,02 · 2,5 ÜST 1,54).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market Toplam Gol 6+: 9,84 → 12,85 (+30,6%, yükselmiş).

Serie A karşılaşması 2026-11-04 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Chapecoense
Deplasman
Mirassol FC Sp
Lig
Serie A
Ülke
Brezilya
Tarih
04.11.2026
Saat
01:30
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
44
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
Toplam Gol 6+9.8412.85+30.6%
Toplam Gol 0-14.143.35-19.1%
2,5 ALT2.021.74-13.9%
KG YOK2.161.87-13.4%
3,5 ÜST2.452.77+13.1%
3,5 ALT1.361.21-11.0%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 13.123.04-2.6%
MS X3.393.17-6.5%
MS 21.901.85-2.6%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 13.623.61-0.3%
İY X2.212.01-9.0%
İY 22.432.41-0.8%
İY 1,5 ALT1.431.29-9.8%
İY 1,5 ÜST2.272.42+6.6%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—3.39—
1,5 ÜST—1.12—
2,5 ALT2.021.74-13.9%
2,5 ÜST1.541.64+6.5%
3,5 ALT1.361.21-11.0%
3,5 ÜST2.452.77+13.1%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.471.53+4.1%
KG YOK2.161.87-13.4%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.54—
Çifte Şans 1-2—1.15—
Çifte Şans X-2—1.17—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-14.143.35-19.1%
Toplam Gol 2-31.911.78-6.8%
Toplam Gol 4-53.133.39+8.3%
Toplam Gol 6+9.8412.85+30.6%
İlk Yarı / Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY/MS 1-15.20——
İY/MS 1-X13.90——
İY/MS 1-223.90——
İY/MS X-17.63——
İY/MS X-X5.49——
İY/MS X-25.23——
İY/MS 2-132.50——
İY/MS 2-X13.20——
İY/MS 2-22.90——
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-21.59——
H-03.80——
H2-33.30——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
İ142.16——
OLMAZ15.15——
İ251.63——
1 ve ALT8.23——
0 ve ALT4.81——
2 ve ALT5.46——
1 ve ÜST4.76——
0 ve ÜST9.93——
2 ve ÜST2.76——

Chapecoense - Mirassol FC Sp İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Chapecoense

Son 10 maç · 24.08.2026 – 29.10.2026

G-B-M
3-1-6
Gol ort. (at/ye)
0,9 / 2,0
2,5 Üst
7/10
KG Var
6/10

FormMGMMM

Mirassol FC Sp

Son 10 maç · 24.08.2026 – 24.10.2026

G-B-M
3-5-2
Gol ort. (at/ye)
1,2 / 1,0
2,5 Üst
2/10
KG Var
6/10

FormBGMBG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 3 karşılaşma: Chapecoense 0, Mirassol FC Sp 2 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 1,3 gol; 2,5 üst 0/3, KG var 1/3.

  • Mirassol FC Sp - Chapecoense11.05.2026 · 1 - 1
  • Mirassol FC Sp - Chapecoense25.11.2024 · 1 - 0
  • Chapecoense - Mirassol FC Sp06.08.2024 · 0 - 1

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 12, yükselen: 6, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.