İçeriğe geç
OranAnalizTV
A-Lig KadınlarAvustralyaOynanmadı

Newcastle Jets (k) - Perth Glory (k)

17 Ekim 2026 · 07:00 · A-Lig Kadınlar

Ev sahibi

Newcastle Jets (k)

vs07:00

Deplasman

Perth Glory (k)

Oranlar Ne Anlatıyor?

Newcastle Jets (k) - Perth Glory (k) maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Newcastle Jets (k) (2,13); karşı taraf 2,48, beraberlik 3,29.

2,13 oranının ima ettiği olasılık %46,9'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,90 · 2,5 ÜST 1,54).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS X: 3,29 → 3,07 (-6,7%, düşmüş).

A-Lig Kadınlar karşılaşması 2026-10-17 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Newcastle Jets (k)
Deplasman
Perth Glory (k)
Lig
A-Lig Kadınlar
Ülke
Avustralya
Tarih
17.10.2026
Saat
07:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
18
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS X3.293.07-6.7%
İY 12.692.52-6.3%
MS 12.132.01-5.6%
İY 1,5 ÜST2.252.14-4.9%
KG VAR1.461.39-4.8%
2,5 ÜST1.541.48-3.9%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 12.132.01-5.6%
MS X3.293.07-6.7%
MS 22.482.50+0.8%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.692.52-6.3%
İY X2.102.02-3.8%
İY 23.053.01-1.3%
İY 1,5 ALT1.371.32-3.6%
İY 1,5 ÜST2.252.14-4.9%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
2,5 ALT1.901.83-3.7%
2,5 ÜST1.541.48-3.9%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.461.39-4.8%
KG YOK2.051.99-2.9%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.22—
Çifte Şans 1-2—1.13—
Çifte Şans X-2—1.36—
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-23.92——
H-03.80——
H2-31.40——
Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.