Bournemouth - Sturm Graz
15 Ekim 2026 · 22:00 · Avrupa Ligi
Ev sahibi
Bournemouth
Deplasman
Sturm Graz
Bournemouth - Sturm Graz maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Bournemouth (1,09); karşı taraf 12,45, beraberlik 7,26.
1,09 oranının ima ettiği olasılık %91,7'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,93 · 2,5 ÜST 1,26).
Bu maçın arşivde yalnızca açılış oranları bulunuyor; kapanış kaydı olmadığı için açılış → kapanış hareketi hesaplanamıyor.
Avrupa Ligi karşılaşması 2026-10-15 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Bournemouth
- Deplasman
- Sturm Graz
- Lig
- Avrupa Ligi
- Ülke
- Avrupa
- Tarih
- 15.10.2026
- Saat
- 22:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 39
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 1.09 | — | — |
| MS X | 7.26 | — | — |
| MS 2 | 12.45 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 1.41 | — | — |
| İY X | 3.13 | — | — |
| İY 2 | 9.60 | — | — |
| İY 1,5 ALT | 1.74 | — | — |
| İY 1,5 ÜST | 1.79 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 2,5 ALT | 2.93 | — | — |
| 2,5 ÜST | 1.26 | — | — |
| 3,5 ALT | 1.74 | — | — |
| 3,5 ÜST | 1.79 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.80 | — | — |
| KG YOK | 1.73 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 6.74 | — | — |
| Toplam Gol 2-3 | 2.24 | — | — |
| Toplam Gol 4-5 | 2.58 | — | — |
| Toplam Gol 6+ | 5.21 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 1.40 | — | — |
| İY/MS 1-X | 26.50 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 36.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 4.11 | — | — |
| İY/MS X-X | 11.15 | — | — |
| İY/MS X-2 | 27.00 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 22.00 | — | — |
| İY/MS 2-X | 31.00 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 22.20 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 1.38 | — | — |
| H-0 | 4.20 | — | — |
| H2-3 | 4.40 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.15 | — | — |
| OLMAZ | 27.50 | — | — |
| İ25 | 4.35 | — | — |
| 1 ve ALT | 4.40 | — | — |
| 0 ve ALT | 10.00 | — | — |
| 2 ve ALT | 30.50 | — | — |
| 1 ve ÜST | 1.38 | — | — |
| 0 ve ÜST | 22.25 | — | — |
| 2 ve ÜST | 20.30 | — | — |
Bournemouth - Sturm Graz İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Bournemouth
Son 10 maç · 08.08.2026 – 10.10.2026
- G-B-M
- 2-4-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,6 / 1,8
- 2,5 Üst
- 8/10
- KG Var
- 8/10
FormMMGBG
Sturm Graz
Son 10 maç · 08.08.2026 – 10.10.2026
- G-B-M
- 5-2-3
- Gol ort. (at/ye)
- 1,3 / 1,0
- 2,5 Üst
- 4/10
- KG Var
- 4/10
FormGMBGG
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada