Bragantino Sp - Cruzeiro Mg
13 Ekim 2026 · 03:00 · Serie A
Ev sahibi
Bragantino Sp
Deplasman
Cruzeiro Mg
Bragantino Sp - Cruzeiro Mg maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Bragantino Sp (1,96); karşı taraf 3,11, beraberlik 3,33.
1,96 oranının ima ettiği olasılık %51,0'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,87 · 2,5 ÜST 1,67).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market Toplam Gol 6+: 12,45 → 10,25 (-17,7%, düşmüş).
Serie A karşılaşması 2026-10-13 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Bragantino Sp
- Deplasman
- Cruzeiro Mg
- Lig
- Serie A
- Ülke
- Brezilya
- Tarih
- 13.10.2026
- Saat
- 03:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 1.96 | 2.00 | +2.0% |
| MS X | 3.33 | 3.21 | -3.6% |
| MS 2 | 3.11 | 2.74 | -11.9% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.54 | 2.54 | 0.0% |
| İY X | 2.14 | 2.10 | -1.9% |
| İY 2 | 3.69 | 3.26 | -11.7% |
| İY 1,5 ALT | 1.37 | 1.37 | 0.0% |
| İY 1,5 ÜST | 2.48 | 2.26 | -8.9% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 3.88 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.09 | — |
| 2,5 ALT | 1.87 | 1.91 | +2.1% |
| 2,5 ÜST | 1.67 | 1.53 | -8.4% |
| 3,5 ALT | 1.29 | 1.30 | +0.8% |
| 3,5 ÜST | 2.79 | 2.47 | -11.5% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.57 | 1.44 | -8.3% |
| KG YOK | 2.02 | 2.07 | +2.5% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.23 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.16 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.46 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 3.66 | 3.85 | +5.2% |
| Toplam Gol 2-3 | 1.88 | 1.84 | -2.1% |
| Toplam Gol 4-5 | 3.45 | 3.12 | -9.6% |
| Toplam Gol 6+ | 12.45 | 10.25 | -17.7% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 3.04 | — | — |
| İY/MS 1-X | 13.65 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 34.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 5.19 | — | — |
| İY/MS X-X | 5.19 | — | — |
| İY/MS X-2 | 7.39 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 25.50 | — | — |
| İY/MS 2-X | 14.35 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 5.24 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 3.53 | — | — |
| H-0 | 3.76 | — | — |
| H2-3 | 1.57 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.67 | — | — |
| OLMAZ | 13.00 | — | — |
| İ25 | 2.18 | — | — |
| 1 ve ALT | 5.06 | — | — |
| 0 ve ALT | 4.46 | — | — |
| 2 ve ALT | 7.44 | — | — |
| 1 ve ÜST | 3.01 | — | — |
| 0 ve ÜST | 11.15 | — | — |
| 2 ve ÜST | 5.04 | — | — |
Bragantino Sp - Cruzeiro Mg İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Bragantino Sp
Son 10 maç · 13.08.2026 – 08.10.2026
- G-B-M
- 1-4-5
- Gol ort. (at/ye)
- 1,0 / 1,4
- 2,5 Üst
- 4/10
- KG Var
- 7/10
FormBMMBM
Cruzeiro Mg
Son 10 maç · 17.08.2026 – 08.10.2026
- G-B-M
- 5-1-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,7 / 1,4
- 2,5 Üst
- 8/10
- KG Var
- 9/10
FormGGMGM
Arşivde 5 karşılaşma: Bragantino Sp 1, Cruzeiro Mg 3 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 2,4 gol; 2,5 üst 3/5, KG var 4/5.
- Cruzeiro Mg - Bragantino Sp13.04.2026 · 2 - 1
- Cruzeiro Mg - Bragantino Sp22.09.2025 · 2 - 1
- Bragantino Sp - Cruzeiro Mg21.04.2025 · 1 - 0
- Bragantino Sp - Cruzeiro Mg02.12.2024 · 1 - 1
- Cruzeiro Mg - Bragantino Sp13.07.2024 · 2 - 1
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 11, yükselen: 5, değişmeyen: 2.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- Waterhouse - Tru-Juice13.10.2026 · 04:00
- BOYACA CHİCO FC - CUCUTA DEPOR13.10.2026 · 04:10
- ALWAYS READY - INDEPENDİENTE PETROLERO13.10.2026 · 00:15
- GİMNASİA Y - NEW OLD BOYS13.10.2026 · 00:30
- ALL BOYS - GODOY CRUZ13.10.2026 · 01:00
- Novorizontino - Ponte Preta13.10.2026 · 01:00
- Tivoli Gardens - Racing United13.10.2026 · 01:05
- Chapecoense - Atletico Pr13.10.2026 · 01:30