İçeriğe geç
OranAnalizTV
Premier LigKosta RikaOynanmadı

Cs Cartagines - Puntarenas FC

14 Ekim 2026 · 03:00 · Premier Lig

Ev sahibi

Cs Cartagines

vs03:00

Deplasman

Puntarenas FC

Oranlar Ne Anlatıyor?

Cs Cartagines - Puntarenas FC maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Cs Cartagines (1,41); karşı taraf 5,01, beraberlik 3,77.

1,41 oranının ima ettiği olasılık %70,9'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,82 · 2,5 ÜST 1,60).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 1: 1,41 → 1,30 (-7,8%, düşmüş).

Premier Lig karşılaşması 2026-10-14 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Cs Cartagines
Deplasman
Puntarenas FC
Lig
Premier Lig
Ülke
Kosta Rika
Tarih
14.10.2026
Saat
03:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
18
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 11.411.30-7.8%
İY 11.871.74-7.0%
2,5 ÜST1.601.51-5.6%
İY 1,5 ÜST2.292.17-5.2%
KG YOK1.711.63-4.7%
MS 25.015.22+4.2%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.411.30-7.8%
MS X3.773.76-0.3%
MS 25.015.22+4.2%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 11.871.74-7.0%
İY X2.202.15-2.3%
İY 25.305.40+1.9%
İY 1,5 ALT1.361.31-3.7%
İY 1,5 ÜST2.292.17-5.2%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
2,5 ALT1.821.78-2.2%
2,5 ÜST1.601.51-5.6%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.691.65-2.4%
KG YOK1.711.63-4.7%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.00—
Çifte Şans 1-2—1.06—
Çifte Şans X-2—2.05—
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-22.19——
H-03.27——
H2-32.13——

Cs Cartagines - Puntarenas FC İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Cs Cartagines

Son 10 maç · 19.08.2026 – 10.10.2026

G-B-M
7-1-2
Gol ort. (at/ye)
2,3 / 1,1
2,5 Üst
7/10
KG Var
6/10

FormMMGGB

Puntarenas FC

Son 10 maç · 24.07.2026 – 11.10.2026

G-B-M
3-4-3
Gol ort. (at/ye)
1,0 / 1,2
2,5 Üst
3/10
KG Var
7/10

FormBGBMG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 6 karşılaşma: Cs Cartagines 4, Puntarenas FC 0 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 2,3 gol; 2,5 üst 2/6, KG var 3/6.

  • Puntarenas FC - Cs Cartagines07.09.2026 · 1 - 3
  • Cs Cartagines - Puntarenas Fc08.03.2026 · 3 - 2
  • Puntarenas FC - Cs Cartagines18.01.2026 · 0 - 2
  • Puntarenas FC - Cs Cartagines19.10.2025 · 1 - 1
  • Cs Cartagines - Puntarenas FC31.08.2025 · 0 - 0
  • Cs Cartagines - Puntarenas Fc30.03.2025 · 1 - 0

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 12 market var. Oranı düşen: 10, yükselen: 2, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.