İçeriğe geç
OranAnalizTV
MLSABDOynanmadı

FC Cincinnati - Columbus Crew

19 Ekim 2026 · 00:00 · MLS

Ev sahibi

FC Cincinnati

vs00:00

Deplasman

Columbus Crew

Oranlar Ne Anlatıyor?

FC Cincinnati - Columbus Crew maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf FC Cincinnati (2,02); karşı taraf 2,76, beraberlik 3,66.

2,02 oranının ima ettiği olasılık %49,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,73 · 2,5 ÜST 1,30).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 2,76 → 2,36 (-14,5%, düşmüş).

MLS karşılaşması 2026-10-19 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
FC Cincinnati
Deplasman
Columbus Crew
Lig
MLS
Ülke
ABD
Tarih
19.10.2026
Saat
00:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
44
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 22.762.36-14.5%
Toplam Gol 6+5.584.81-13.8%
İY 23.152.74-13.0%
3,5 ÜST1.861.68-9.7%
İY 1,5 ÜST1.891.74-7.9%
KG VAR1.291.20-7.0%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 12.022.08+3.0%
MS X3.663.53-3.6%
MS 22.762.36-14.5%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.462.48+0.8%
İY X2.462.38-3.3%
İY 23.152.74-13.0%
İY 1,5 ALT1.661.63-1.8%
İY 1,5 ÜST1.891.74-7.9%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—6.37—
1,5 ÜST—1.00—
2,5 ALT2.732.78+1.8%
2,5 ÜST1.301.21-6.9%
3,5 ALT1.681.680.0%
3,5 ÜST1.861.68-9.7%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.291.20-7.0%
KG YOK2.802.84+1.4%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.30—
Çifte Şans 1-2—1.12—
Çifte Şans X-2—1.41—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-16.346.61+4.3%
Toplam Gol 2-32.182.15-1.4%
Toplam Gol 4-52.622.44-6.9%
Toplam Gol 6+5.584.81-13.8%
İlk Yarı / Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY/MS 1-13.02——
İY/MS 1-X12.70——
İY/MS 1-226.50——
İY/MS X-15.93——
İY/MS X-X6.57——
İY/MS X-27.52——
İY/MS 2-121.80——
İY/MS 2-X13.05——
İY/MS 2-24.36——
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-23.37——
H-04.21——
H2-31.53——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
İ141.69——
OLMAZ25.50——
İ251.99——
1 ve ALT8.06——
0 ve ALT6.39——
2 ve ALT10.35——
1 ve ÜST2.58——
0 ve ÜST7.63——
2 ve ÜST3.59——

FC Cincinnati - Columbus Crew İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

FC Cincinnati

Son 10 maç · 20.08.2026 – 15.10.2026

G-B-M
2-3-5
Gol ort. (at/ye)
1,5 / 2,5
2,5 Üst
9/10
KG Var
8/10

FormMGMMB

Columbus Crew

Son 10 maç · 30.08.2026 – 15.10.2026

G-B-M
5-1-4
Gol ort. (at/ye)
1,7 / 1,3
2,5 Üst
7/10
KG Var
7/10

FormGMGBG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 6 karşılaşma: FC Cincinnati 1, Columbus Crew 3 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 2,7 gol; 2,5 üst 3/6, KG var 3/6.

  • Columbus Crew - FC Cincinnati26.07.2026 · 2 - 1
  • Columbus Crew - FC Cincinnati03.11.2025 · 4 - 0
  • FC Cincinnati - Columbus Crew28.10.2025 · 1 - 0
  • FC Cincinnati - Columbus Crew13.07.2025 · 2 - 4
  • Columbus Crew - FC Cincinnati18.05.2025 · 1 - 1
  • FC Cincinnati - Columbus Crew15.09.2024 · 0 - 0

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 12, yükselen: 5, değişmeyen: 1.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.