FC Cincinnati - Columbus Crew
19 Ekim 2026 · 00:00 · MLS
Ev sahibi
FC Cincinnati
Deplasman
Columbus Crew
FC Cincinnati - Columbus Crew maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf FC Cincinnati (2,02); karşı taraf 2,76, beraberlik 3,66.
2,02 oranının ima ettiği olasılık %49,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,73 · 2,5 ÜST 1,30).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 2,76 → 2,36 (-14,5%, düşmüş).
MLS karşılaşması 2026-10-19 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- FC Cincinnati
- Deplasman
- Columbus Crew
- Lig
- MLS
- Ülke
- ABD
- Tarih
- 19.10.2026
- Saat
- 00:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 2.02 | 2.08 | +3.0% |
| MS X | 3.66 | 3.53 | -3.6% |
| MS 2 | 2.76 | 2.36 | -14.5% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.46 | 2.48 | +0.8% |
| İY X | 2.46 | 2.38 | -3.3% |
| İY 2 | 3.15 | 2.74 | -13.0% |
| İY 1,5 ALT | 1.66 | 1.63 | -1.8% |
| İY 1,5 ÜST | 1.89 | 1.74 | -7.9% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 6.37 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.00 | — |
| 2,5 ALT | 2.73 | 2.78 | +1.8% |
| 2,5 ÜST | 1.30 | 1.21 | -6.9% |
| 3,5 ALT | 1.68 | 1.68 | 0.0% |
| 3,5 ÜST | 1.86 | 1.68 | -9.7% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.29 | 1.20 | -7.0% |
| KG YOK | 2.80 | 2.84 | +1.4% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.30 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.12 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.41 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 6.34 | 6.61 | +4.3% |
| Toplam Gol 2-3 | 2.18 | 2.15 | -1.4% |
| Toplam Gol 4-5 | 2.62 | 2.44 | -6.9% |
| Toplam Gol 6+ | 5.58 | 4.81 | -13.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 3.02 | — | — |
| İY/MS 1-X | 12.70 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 26.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 5.93 | — | — |
| İY/MS X-X | 6.57 | — | — |
| İY/MS X-2 | 7.52 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 21.80 | — | — |
| İY/MS 2-X | 13.05 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 4.36 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 3.37 | — | — |
| H-0 | 4.21 | — | — |
| H2-3 | 1.53 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.69 | — | — |
| OLMAZ | 25.50 | — | — |
| İ25 | 1.99 | — | — |
| 1 ve ALT | 8.06 | — | — |
| 0 ve ALT | 6.39 | — | — |
| 2 ve ALT | 10.35 | — | — |
| 1 ve ÜST | 2.58 | — | — |
| 0 ve ÜST | 7.63 | — | — |
| 2 ve ÜST | 3.59 | — | — |
FC Cincinnati - Columbus Crew İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
FC Cincinnati
Son 10 maç · 20.08.2026 – 15.10.2026
- G-B-M
- 2-3-5
- Gol ort. (at/ye)
- 1,5 / 2,5
- 2,5 Üst
- 9/10
- KG Var
- 8/10
FormMGMMB
Columbus Crew
Son 10 maç · 30.08.2026 – 15.10.2026
- G-B-M
- 5-1-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,7 / 1,3
- 2,5 Üst
- 7/10
- KG Var
- 7/10
FormGMGBG
Arşivde 6 karşılaşma: FC Cincinnati 1, Columbus Crew 3 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 2,7 gol; 2,5 üst 3/6, KG var 3/6.
- Columbus Crew - FC Cincinnati26.07.2026 · 2 - 1
- Columbus Crew - FC Cincinnati03.11.2025 · 4 - 0
- FC Cincinnati - Columbus Crew28.10.2025 · 1 - 0
- FC Cincinnati - Columbus Crew13.07.2025 · 2 - 4
- Columbus Crew - FC Cincinnati18.05.2025 · 1 - 1
- FC Cincinnati - Columbus Crew15.09.2024 · 0 - 0
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 12, yükselen: 5, değişmeyen: 1.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- Genesis Pn - Estrella Roja19.10.2026 · 00:00
- GODOY CRUZ - ESTUDİANTES CASEROS19.10.2026 · 00:00
- Mixco - Coban Imperial19.10.2026 · 00:00
- San Martin Sj - Atl Temperley19.10.2026 · 00:00
- Vila Nova - Novorizontino19.10.2026 · 00:00
- The Strongest - Always Ready19.10.2026 · 00:15
- BAHİA BA - FLAMENGO19.10.2026 · 00:30
- BARCELONA SC - UNİ CATOLİCA19.10.2026 · 00:30