İçeriğe geç
OranAnalizTV
Premier LigBolivyaOynanmadı

FC Universitario De Vinto - San Antonio Bulo Bulo

18 Ekim 2026 · 00:15 · Premier Lig

Ev sahibi

FC Universitario De Vinto

vs00:15

Deplasman

San Antonio Bulo Bulo

Oranlar Ne Anlatıyor?

FC Universitario De Vinto - San Antonio Bulo Bulo maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf FC Universitario De Vinto (1,49); karşı taraf 4,15, beraberlik 3,79.

1,49 oranının ima ettiği olasılık %67,1'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında kapanış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,00 · 2,5 ÜST 1,36).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market KG YOK: 2,18 → 1,87 (-14,2%, düşmüş).

Premier Lig karşılaşması 2026-10-18 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
FC Universitario De Vinto
Deplasman
San Antonio Bulo Bulo
Lig
Premier Lig
Ülke
Bolivya
Tarih
18.10.2026
Saat
00:15
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
20
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
KG YOK2.181.87-14.2%
İY 1,5 ALT1.531.39-9.2%
MS 11.491.36-8.7%
3,5 ALT1.501.38-8.0%
İY X2.382.21-7.1%
İY 11.911.78-6.8%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.491.36-8.7%
MS X3.793.70-2.4%
MS 24.154.35+4.8%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 11.911.78-6.8%
İY X2.382.21-7.1%
İY 24.314.54+5.3%
İY 1,5 ALT1.531.39-9.2%
İY 1,5 ÜST1.921.95+1.6%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
2,5 ALT—2.00—
2,5 ÜST—1.36—
3,5 ALT1.501.38-8.0%
3,5 ÜST1.971.96-0.5%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.391.43+2.9%
KG YOK2.181.87-14.2%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.00—
Çifte Şans 1-2—1.00—
Çifte Şans X-2—1.89—
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-22.26——
H-03.60——
H2-31.96——

FC Universitario De Vinto - San Antonio Bulo Bulo İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

FC Universitario De Vinto

Son 10 maç · 11.12.2025 – 10.10.2026

G-B-M
2-1-7
Gol ort. (at/ye)
1,5 / 2,2
2,5 Üst
6/10
KG Var
6/10

FormMGMMM

San Antonio Bulo Bulo

Son 10 maç · 05.03.2026 – 19.09.2026

G-B-M
3-1-6
Gol ort. (at/ye)
1,2 / 2,3
2,5 Üst
8/10
KG Var
6/10

FormGMMMM

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 4 karşılaşma: FC Universitario De Vinto 0, San Antonio Bulo Bulo 3 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 2,0 gol; 2,5 üst 0/4, KG var 1/4.

  • San Antonio Bulo Bulo - FC Universitario De Vinto29.11.2025 · 2 - 0
  • San Antonio Bulo Bulo - FC Universitario De Vinto30.08.2025 · 2 - 0
  • FC Universitario De Vinto - San Antonio Bulo Bulo22.06.2025 · 1 - 1
  • FC Universitario De Vinto - San Antonio Bulo Bulo07.12.2024 · 0 - 2

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 12 market var. Oranı düşen: 8, yükselen: 4, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.