İçeriğe geç
OranAnalizTV
J2 LigJaponyaOynanmadı

Niigata - FC Imabari

07 Kasım 2026 · 08:00 · J2 Lig

Ev sahibi

Niigata

vs08:00

Deplasman

FC Imabari

Oranlar Ne Anlatıyor?

Niigata - FC Imabari maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Niigata (1,83); karşı taraf 3,00, beraberlik 3,16.

1,83 oranının ima ettiği olasılık %54,6'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,86 · 2,5 ÜST 1,52).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market KG YOK: 2,00 → 1,93 (-3,5%, düşmüş).

J2 Lig karşılaşması 2026-11-07 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Niigata
Deplasman
FC Imabari
Lig
J2 Lig
Ülke
Japonya
Tarih
07.11.2026
Saat
08:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
32
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
KG YOK2.001.93-3.5%
İY 12.342.26-3.4%
İY X2.092.02-3.3%
2,5 ÜST1.521.47-3.3%
MS X3.163.06-3.2%
2,5 ALT1.861.80-3.2%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.831.78-2.7%
MS X3.163.06-3.2%
MS 23.002.91-3.0%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.342.26-3.4%
İY X2.092.02-3.3%
İY 23.473.37-2.9%
İY 1,5 ALT1.351.31-3.0%
İY 1,5 ÜST2.192.13-2.7%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—3.50—
1,5 ÜST—1.06—
2,5 ALT1.861.80-3.2%
2,5 ÜST1.521.47-3.3%
3,5 ALT1.291.25-3.1%
3,5 ÜST2.392.32-2.9%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.441.40-2.8%
KG YOK2.001.93-3.5%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.13—
Çifte Şans 1-2—1.12—
Çifte Şans X-2—1.46—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-13.803.69-2.9%
Toplam Gol 2-31.831.78-2.7%
Toplam Gol 4-53.103.00-3.2%
Toplam Gol 6+10.059.76-2.9%
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-23.18——
H-03.57——
H2-31.52——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
1 ve ALT5.01——
0 ve ALT4.38——
2 ve ALT7.57——
1 ve ÜST2.69——
0 ve ÜST9.58——
2 ve ÜST4.64——

Niigata - FC Imabari İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Niigata

Son 10 maç · 19.09.2026 – 03.11.2026

G-B-M
5-2-3
Gol ort. (at/ye)
1,5 / 1,6
2,5 Üst
7/10
KG Var
8/10

FormGMGGM

FC Imabari

Son 10 maç · 19.09.2026 – 03.11.2026

G-B-M
2-2-6
Gol ort. (at/ye)
1,1 / 2,2
2,5 Üst
8/10
KG Var
7/10

FormMBMMB

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 2 karşılaşma: Niigata 2, FC Imabari 0 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına 1,5 gol; 2,5 üst 0/2, KG var 0/2.

  • Niigata - FC Imabari18.04.2026 · 1 - 0
  • Fc Imabari - Niigata01.03.2026 · 0 - 2

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.