İçeriğe geç
OranAnalizTV
USLABDOynanmadı

Orange Count - Phoenix Rising

18 Ekim 2026 · 05:00 · USL

Ev sahibi

Orange Count

vs05:00

Deplasman

Phoenix Rising

Oranlar Ne Anlatıyor?

Orange Count - Phoenix Rising maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Phoenix Rising (1,91); karşı taraf 2,90, beraberlik 3,26.

1,91 oranının ima ettiği olasılık %52,4'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,92 · 2,5 ÜST 1,53).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market Toplam Gol 6+: 10,00 → 9,15 (-8,5%, düşmüş).

USL karşılaşması 2026-10-18 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Orange Count
Deplasman
Phoenix Rising
Lig
USL
Ülke
ABD
Tarih
18.10.2026
Saat
05:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
26
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
Toplam Gol 6+10.009.15-8.5%
3,5 ÜST2.402.25-6.2%
Toplam Gol 4-53.112.92-6.1%
İY 1,5 ÜST2.212.08-5.9%
2,5 ÜST1.531.44-5.9%
KG VAR1.451.37-5.5%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 12.902.77-4.5%
MS X3.263.11-4.6%
MS 21.911.82-4.7%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 13.413.24-5.0%
İY X2.132.04-4.2%
İY 22.432.31-4.9%
İY 1,5 ALT1.381.33-3.6%
İY 1,5 ÜST2.212.08-5.9%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—3.63—
1,5 ÜST—1.00—
2,5 ALT1.921.86-3.1%
2,5 ÜST1.531.44-5.9%
3,5 ALT1.321.27-3.8%
3,5 ÜST2.402.25-6.2%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.451.37-5.5%
KG YOK2.061.99-3.4%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.43—
Çifte Şans 1-2—1.11—
Çifte Şans X-2—1.15—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-13.933.84-2.3%
Toplam Gol 2-31.871.80-3.7%
Toplam Gol 4-53.112.92-6.1%
Toplam Gol 6+10.009.15-8.5%
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-21.52——
H-03.67——
H2-33.33——

Orange Count - Phoenix Rising İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Orange Count

Son 10 maç · 09.08.2026 – 11.10.2026

G-B-M
1-2-7
Gol ort. (at/ye)
0,8 / 2,5
2,5 Üst
6/10
KG Var
6/10

FormMMGMM

Phoenix Rising

Son 10 maç · 09.08.2026 – 11.10.2026

G-B-M
4-2-4
Gol ort. (at/ye)
1,5 / 1,7
2,5 Üst
8/10
KG Var
8/10

FormGMMMG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 4 karşılaşma: Orange Count 1, Phoenix Rising 2 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 3,5 gol; 2,5 üst 3/4, KG var 4/4.

  • Phoenix Rising - Orange Count15.03.2026 · 1 - 1
  • Orange Count - Phoenix Rising31.07.2025 · 4 - 1
  • Phoenix Rising - Orange Count08.06.2025 · 3 - 1
  • Phoenix Rising - Orange Count09.06.2024 · 2 - 1

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.