Sao Paulo Sp - Vasco Da Gama
18 Ekim 2026 · 03:00 · Serie A
Ev sahibi
Sao Paulo Sp
Deplasman
Vasco Da Gama
Sao Paulo Sp - Vasco Da Gama maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Sao Paulo Sp (1,93); karşı taraf 3,35, beraberlik 3,18.
1,93 oranının ima ettiği olasılık %51,8'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ALT yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,65 · 2,5 ÜST 1,91).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 3,35 → 3,09 (-7,8%, düşmüş).
Serie A karşılaşması 2026-10-18 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Sao Paulo Sp
- Deplasman
- Vasco Da Gama
- Lig
- Serie A
- Ülke
- Brezilya
- Tarih
- 18.10.2026
- Saat
- 03:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 1.93 | 1.88 | -2.6% |
| MS X | 3.18 | 3.00 | -5.7% |
| MS 2 | 3.35 | 3.09 | -7.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.58 | 2.50 | -3.1% |
| İY X | 2.02 | 1.92 | -5.0% |
| İY 2 | 4.03 | 3.75 | -6.9% |
| İY 1,5 ALT | 1.29 | 1.23 | -4.7% |
| İY 1,5 ÜST | 2.80 | 2.67 | -4.6% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 2.94 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.18 | — |
| 2,5 ALT | 1.65 | 1.57 | -4.8% |
| 2,5 ÜST | 1.91 | 1.82 | -4.7% |
| 3,5 ALT | 1.19 | 1.14 | -4.2% |
| 3,5 ÜST | 3.41 | 3.24 | -5.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.74 | 1.65 | -5.2% |
| KG YOK | 1.80 | 1.73 | -3.9% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.16 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.18 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.51 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 3.02 | 2.88 | -4.6% |
| Toplam Gol 2-3 | 1.84 | 1.75 | -4.9% |
| Toplam Gol 4-5 | 4.06 | 3.87 | -4.7% |
| Toplam Gol 6+ | 18.30 | 17.45 | -4.6% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 3.02 | — | — |
| İY/MS 1-X | 14.20 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 36.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 4.92 | — | — |
| İY/MS X-X | 4.66 | — | — |
| İY/MS X-2 | 7.50 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 28.00 | — | — |
| İY/MS 2-X | 15.05 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 5.78 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 3.59 | — | — |
| H-0 | 3.59 | — | — |
| H2-3 | 1.58 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.67 | — | — |
| OLMAZ | 10.10 | — | — |
| İ25 | 2.31 | — | — |
| 1 ve ALT | 4.30 | — | — |
| 0 ve ALT | 3.92 | — | — |
| 2 ve ALT | 6.85 | — | — |
| 1 ve ÜST | 3.28 | — | — |
| 0 ve ÜST | 13.60 | — | — |
| 2 ve ÜST | 6.10 | — | — |
Sao Paulo Sp - Vasco Da Gama İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Sao Paulo Sp
Son 10 maç · 19.08.2026 – 11.10.2026
- G-B-M
- 5-1-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,1 / 1,0
- 2,5 Üst
- 3/10
- KG Var
- 4/10
FormGMGBM
Vasco Da Gama
Son 10 maç · 30.08.2026 – 14.10.2026
- G-B-M
- 7-2-1
- Gol ort. (at/ye)
- 1,7 / 0,4
- 2,5 Üst
- 4/10
- KG Var
- 3/10
FormGBGGG
Arşivde 5 karşılaşma: Sao Paulo Sp 2, Vasco Da Gama 3 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına 3,4 gol; 2,5 üst 4/5, KG var 3/5.
- Vasco Da Gama - Sao Paulo Sp19.04.2026 · 2 - 1
- Vasco Da Gama - Sao Paulo Sp03.11.2025 · 0 - 2
- Sao Paulo Sp - Vasco Da Gama13.06.2025 · 1 - 3
- Sao Paulo Sp - Vasco Da Gama17.10.2024 · 3 - 0
- Vasco Da Gama - Sao Paulo Sp23.06.2024 · 4 - 1
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- ATLÉTİCO MORELİA - TAMPİCO MADERO18.10.2026 · 04:00
- CF MONTERREY (K) - CRUZ AZUL (K)18.10.2026 · 04:00
- DEPORTİVO TOLUCA - AT. SAN LUİS18.10.2026 · 04:00
- Isidro Metapan - Fuerte San Fran18.10.2026 · 04:00
- Managua - Matagalpa18.10.2026 · 04:00
- Monarcas - Jaiba Brava18.10.2026 · 04:00
- PİRATAS VERACRUZ - TEPATİTLAN FC18.10.2026 · 04:00
- Spokane Veloci - Chattanooga Red18.10.2026 · 04:00