Sturm Gr.(a) - Kapfenberger SV 1919
18 Ekim 2026 · 11:30 · 2. Lig
Ev sahibi
Sturm Gr.(a)
Deplasman
Kapfenberger SV 1919
Sturm Gr.(a) - Kapfenberger SV 1919 maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Sturm Gr.(a) (1,74); karşı taraf 3,11, beraberlik 3,59.
1,74 oranının ima ettiği olasılık %57,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,45 · 2,5 ÜST 1,30).
Bu maçın arşivde yalnızca açılış oranları bulunuyor; kapanış kaydı olmadığı için açılış → kapanış hareketi hesaplanamıyor.
2. Lig karşılaşması 2026-10-18 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Sturm Gr.(a)
- Deplasman
- Kapfenberger SV 1919
- Lig
- 2. Lig
- Ülke
- Avusturya
- Tarih
- 18.10.2026
- Saat
- 11:30
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 39
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 1.74 | — | — |
| MS X | 3.59 | — | — |
| MS 2 | 3.11 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.17 | — | — |
| İY X | 2.35 | — | — |
| İY 2 | 3.45 | — | — |
| İY 1,5 ALT | 1.57 | — | — |
| İY 1,5 ÜST | 1.87 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 2,5 ALT | 2.45 | — | — |
| 2,5 ÜST | 1.30 | — | — |
| 3,5 ALT | 1.57 | — | — |
| 3,5 ÜST | 1.87 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.30 | — | — |
| KG YOK | 2.46 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 5.66 | — | — |
| Toplam Gol 2-3 | 2.07 | — | — |
| Toplam Gol 4-5 | 2.62 | — | — |
| Toplam Gol 6+ | 5.92 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 2.62 | — | — |
| İY/MS 1-X | 13.05 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 30.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 5.31 | — | — |
| İY/MS X-X | 6.52 | — | — |
| İY/MS X-2 | 8.35 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 20.75 | — | — |
| İY/MS 2-X | 13.80 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 5.25 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 2.78 | — | — |
| H-0 | 3.79 | — | — |
| H2-3 | 1.65 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.54 | — | — |
| OLMAZ | 21.70 | — | — |
| İ25 | 2.08 | — | — |
| 1 ve ALT | 6.46 | — | — |
| 0 ve ALT | 5.91 | — | — |
| 2 ve ALT | 10.40 | — | — |
| 1 ve ÜST | 2.24 | — | — |
| 0 ve ÜST | 7.96 | — | — |
| 2 ve ÜST | 4.20 | — | — |
Sturm Gr.(a) - Kapfenberger SV 1919 İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Sturm Gr.(a)
Son 10 maç · 08.05.2026 – 10.10.2026
- G-B-M
- 2-2-6
- Gol ort. (at/ye)
- 1,7 / 2,5
- 2,5 Üst
- 8/10
- KG Var
- 7/10
FormMBBGM
Kapfenberger SV 1919
Son 10 maç · 25.07.2026 – 09.10.2026
- G-B-M
- 2-0-8
- Gol ort. (at/ye)
- 1,3 / 2,0
- 2,5 Üst
- 6/10
- KG Var
- 5/10
FormMMMMG
Arşivde 5 karşılaşma: Sturm Gr.(a) 0, Kapfenberger SV 1919 3 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 2,6 gol; 2,5 üst 3/5, KG var 5/5.
- Kapfenberger SV 1919 - Sturm Gr.(a)01.03.2026 · 2 - 1
- Sturm Gr.(a) - Kapfenberger SV 191923.08.2025 · 1 - 2
- Kapfenberger SV 1919 - Sturm Gr.(a)01.03.2025 · 1 - 1
- Sturm Gr.(a) - Kapfenberger SV 191917.08.2024 · 1 - 2
- Kapfenberger SV 1919 - Sturm Gr.(a)16.03.2024 · 1 - 1
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- Sturm Gr.(a) - Wacker Innsbruck19.09.2026 · 2 - 2
- Wacker Innsbruck - Ask Voitsberg11.09.2026 · 1 - 1
- Wsc Hertha - Schwarz Weiss Bregenz10.10.2026 · 1 - 0
- Admira Wacker - Ask Voitsberg11.10.2026 · 3 - 2
- Admira Wacker - Kapfenberger SV 191911.09.2026 · 1 - 0
- Ask Voitsberg - SV Austria Salzburg19.09.2026 · 2 - 1
- NOMME KALJU FC U21 - FC ELVA18.10.2026 · 12:30
- TARTU - FC NOMME UNİTED U2118.10.2026 · 12:30
- ALTAY VKO - FK ATYRAU18.10.2026 · 13:00
- FC KRYVBAS KRİVİY RİH - LNZ CHERKASY18.10.2026 · 13:00
- FC URAL - NİZHNY NOVGO18.10.2026 · 13:00
- NK CROATİA ZMİJAVCİ - MLADOST ZDRALOVİ18.10.2026 · 13:00
- POLİSSYA ZHYTOMYR - DİNAMO KİEV18.10.2026 · 13:00
- REAL MADRİD CASTİLLA - ANTEQUERA CF18.10.2026 · 13:00