İçeriğe geç
OranAnalizTV
ChampionshipAvustralyaOynanmadı

Sydney United 58 - Canberra FC

18 Ekim 2026 · 07:00 · Championship

Ev sahibi

Sydney United 58

vs07:00

Deplasman

Canberra FC

Oranlar Ne Anlatıyor?

Sydney United 58 - Canberra FC maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Sydney United 58 (1,26); karşı taraf 6,32, beraberlik 4,54.

1,26 oranının ima ettiği olasılık %79,4'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,26 · 2,5 ÜST 1,37).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 6,32 → 11,40 (+80,4%, yükselmiş).

Championship karşılaşması 2026-10-18 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Sydney United 58
Deplasman
Canberra FC
Lig
Championship
Ülke
Avustralya
Tarih
18.10.2026
Saat
07:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
30
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 26.3211.40+80.4%
İY 26.009.24+54.0%
KG YOK1.841.44-21.7%
MS 11.261.00-20.6%
İY 11.641.34-18.3%
KG VAR1.581.86+17.7%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.261.00-20.6%
MS X4.545.27+16.1%
MS 26.3211.40+80.4%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 11.641.34-18.3%
İY X2.512.64+5.2%
İY 26.009.24+54.0%
İY 1,5 ALT1.521.47-3.3%
İY 1,5 ÜST1.941.82-6.2%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
2,5 ALT2.262.15-4.9%
2,5 ÜST1.371.30-5.1%
3,5 ALT1.471.40-4.8%
3,5 ÜST2.031.93-4.9%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.581.86+17.7%
KG YOK1.841.44-21.7%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.00—
Çifte Şans 1-2—1.00—
Çifte Şans X-2—3.11—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-14.954.72-4.6%
Toplam Gol 2-31.991.90-4.5%
Toplam Gol 4-52.762.63-4.7%
Toplam Gol 6+7.056.70-5.0%
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-21.77——
H-03.51——
H2-32.62——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
1 ve ALT4.11——
0 ve ALT6.36——
2 ve ALT15.65——
1 ve ÜST1.68——
0 ve ÜST13.75——
2 ve ÜST10.15——

Sydney United 58 - Canberra FC İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Sydney United 58

Son 10 maç · 05.07.2026 – 30.08.2026

G-B-M
5-4-1
Gol ort. (at/ye)
1,5 / 0,5
2,5 Üst
3/10
KG Var
4/10

FormGBGBG

Canberra FC

Son 10 maç · 30.05.2026 – 22.08.2026

G-B-M
8-1-1
Gol ort. (at/ye)
3,2 / 1,2
2,5 Üst
8/10
KG Var
6/10

FormGGGGG

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 13, yükselen: 5, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.