Wellington P - Melbourne Victory
18 Ekim 2026 · 05:00 · A Lig
Ev sahibi
Wellington P
Deplasman
Melbourne Victory
Wellington P - Melbourne Victory maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Melbourne Victory (2,00); karşı taraf 2,90, beraberlik 3,49.
2,00 oranının ima ettiği olasılık %50,0'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,20 · 2,5 ÜST 1,47).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market İY 1,5 ÜST: 2,17 → 2,06 (-5,1%, düşmüş).
A Lig karşılaşması 2026-10-18 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Wellington P
- Deplasman
- Melbourne Victory
- Lig
- A Lig
- Ülke
- Avustralya
- Tarih
- 18.10.2026
- Saat
- 05:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 2.90 | 2.77 | -4.5% |
| MS X | 3.49 | 3.32 | -4.9% |
| MS 2 | 2.00 | 1.90 | -5.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 3.39 | 3.24 | -4.4% |
| İY X | 2.28 | 2.17 | -4.8% |
| İY 2 | 2.51 | 2.39 | -4.8% |
| İY 1,5 ALT | 1.49 | 1.42 | -4.7% |
| İY 1,5 ÜST | 2.17 | 2.06 | -5.1% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 4.42 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.00 | — |
| 2,5 ALT | 2.20 | 2.10 | -4.5% |
| 2,5 ÜST | 1.47 | 1.41 | -4.1% |
| 3,5 ALT | 1.45 | 1.38 | -4.8% |
| 3,5 ÜST | 2.28 | 2.17 | -4.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.42 | 1.35 | -4.9% |
| KG YOK | 2.34 | 2.23 | -4.7% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.49 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.14 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.21 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 4.65 | 4.43 | -4.7% |
| Toplam Gol 2-3 | 1.98 | 1.89 | -4.5% |
| Toplam Gol 4-5 | 2.98 | 2.84 | -4.7% |
| Toplam Gol 6+ | 8.40 | 8.01 | -4.6% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 4.73 | — | — |
| İY/MS 1-X | 13.60 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 23.65 | — | — |
| İY/MS X-1 | 7.35 | — | — |
| İY/MS X-X | 5.80 | — | — |
| İY/MS X-2 | 5.54 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 30.00 | — | — |
| İY/MS 2-X | 13.15 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 3.06 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 1.54 | — | — |
| H-0 | 3.98 | — | — |
| H2-3 | 3.49 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 2.07 | — | — |
| OLMAZ | 17.55 | — | — |
| İ25 | 1.69 | — | — |
| 1 ve ALT | 8.44 | — | — |
| 0 ve ALT | 5.21 | — | — |
| 2 ve ALT | 6.22 | — | — |
| 1 ve ÜST | 4.20 | — | — |
| 0 ve ÜST | 9.19 | — | — |
| 2 ve ÜST | 2.80 | — | — |
Wellington P - Melbourne Victory İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Wellington P
Son 10 maç · 13.02.2026 – 24.04.2026
- G-B-M
- 4-2-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,0 / 1,7
- 2,5 Üst
- 5/10
- KG Var
- 4/10
FormMGMGG
Melbourne Victory
Son 10 maç · 21.03.2026 – 10.10.2026
- G-B-M
- 4-4-2
- Gol ort. (at/ye)
- 1,6 / 0,7
- 2,5 Üst
- 4/10
- KG Var
- 3/10
FormBGBGM
Arşivde 6 karşılaşma: Wellington P 2, Melbourne Victory 4 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına 3,2 gol; 2,5 üst 3/6, KG var 3/6.
- Melbourne Victory - Wellington P05.04.2026 · 0 - 1
- Wellington P - Melbourne Victory06.02.2026 · 2 - 3
- Melbourne Victory - Wellington P29.12.2025 · 5 - 1
- Wellington P - Melbourne Victory12.04.2025 · 2 - 3
- Melbourne Victory - Wellington P14.02.2025 · 1 - 0
- Wellington P - Melbourne Victory24.11.2024 · 1 - 0
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- PORTLAND TİMBERS - COLORADO RAPİDS18.10.2026 · 05:30
- SEATTLE SOUNDERS - MONTREAL IMPACT18.10.2026 · 05:30
- Durango - Cd Tapatio18.10.2026 · 06:00
- IWAKİ FC - VENTFORET18.10.2026 · 07:00
- Iwaki - Kofu18.10.2026 · 07:00
- SYDNEY UNİTED 58 - CANBERRA FC18.10.2026 · 07:00
- FAGİANO - VİSSEL KOBE18.10.2026 · 07:55
- Jeonbuk Hm - Jeju Utd18.10.2026 · 08:00