İçeriğe geç
OranAnalizTV
Ascenso MXMeksikaOynanmadı

Club Atletico La Paz - Tlaxcala FC

17 Ekim 2026 · 06:00 · Ascenso MX

Ev sahibi

Club Atletico La Paz

vs06:00

Deplasman

Tlaxcala FC

Oranlar Ne Anlatıyor?

Club Atletico La Paz - Tlaxcala FC maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Club Atletico La Paz (1,38); karşı taraf 4,61, beraberlik 4,22.

1,38 oranının ima ettiği olasılık %72,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 4,61 → 4,28 (-7,2%, düşmüş).

Ascenso MX karşılaşması 2026-10-17 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Club Atletico La Paz
Deplasman
Tlaxcala FC
Lig
Ascenso MX
Ülke
Meksika
Tarih
17.10.2026
Saat
06:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
18
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 24.614.28-7.2%
İY 24.534.28-5.5%
İY 1,5 ALT1.691.61-4.7%
İY X2.592.47-4.6%
3,5 ALT1.731.65-4.6%
KG YOK2.402.30-4.2%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.381.34-2.9%
MS X4.224.10-2.8%
MS 24.614.28-7.2%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 11.761.72-2.3%
İY X2.592.47-4.6%
İY 24.534.28-5.5%
İY 1,5 ALT1.691.61-4.7%
İY 1,5 ÜST1.711.66-2.9%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
3,5 ALT1.731.65-4.6%
3,5 ÜST1.671.63-2.4%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.321.27-3.8%
KG YOK2.402.30-4.2%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.00—
Çifte Şans 1-2—1.00—
Çifte Şans X-2—1.97—
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-21.97——
H-03.77——
H2-32.17——

Club Atletico La Paz - Tlaxcala FC İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Club Atletico La Paz

Son 10 maç · 26.07.2026 – 10.10.2026

G-B-M
6-2-2
Gol ort. (at/ye)
2,5 / 1,2
2,5 Üst
7/10
KG Var
6/10

FormGGGBG

Tlaxcala FC

Son 10 maç · 07.08.2026 – 11.10.2026

G-B-M
4-3-3
Gol ort. (at/ye)
2,0 / 1,8
2,5 Üst
7/10
KG Var
8/10

FormGBGMG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 5 karşılaşma: Club Atletico La Paz 3, Tlaxcala FC 0 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 4,6 gol; 2,5 üst 3/5, KG var 3/5.

  • Club Atletico La Paz - Tlaxcala FC08.03.2026 · 2 - 0
  • Tlaxcala FC - Club Atletico La Paz28.09.2025 · 3 - 3
  • Club Atletico La Paz - Tlaxcala FC11.01.2025 · 4 - 4
  • Tlaxcala FC - Club Atletico La Paz28.07.2024 · 0 - 2
  • Tlaxcala FC - Club Atletico La Paz17.02.2024 · 2 - 3

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 12 market var. Oranı düşen: 12, yükselen: 0, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.