İçeriğe geç
OranAnalizTV
MLSABDOynanmadı

Columbus Crew - Charlotte FC

15 Ekim 2026 · 02:30 · MLS

Ev sahibi

Columbus Crew

vs02:30

Deplasman

Charlotte FC

Oranlar Ne Anlatıyor?

Columbus Crew - Charlotte FC maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Columbus Crew (1,87); karşı taraf 3,14, beraberlik 3,58.

1,87 oranının ima ettiği olasılık %53,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,38 · 2,5 ÜST 1,40).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market İY 2: 3,54 → 3,40 (-4,0%, düşmüş).

MLS karşılaşması 2026-10-15 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Columbus Crew
Deplasman
Charlotte FC
Lig
MLS
Ülke
ABD
Tarih
15.10.2026
Saat
02:30
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
44
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
İY 23.543.40-4.0%
KG YOK2.482.38-4.0%
MS X3.583.44-3.9%
İY 1,5 ÜST2.051.97-3.9%
3,5 ALT1.531.47-3.9%
Toplam Gol 2-32.051.97-3.9%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.871.80-3.7%
MS X3.583.44-3.9%
MS 23.143.02-3.8%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.352.26-3.8%
İY X2.372.28-3.8%
İY 23.543.40-4.0%
İY 1,5 ALT1.561.50-3.8%
İY 1,5 ÜST2.051.97-3.9%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—4.99—
1,5 ÜST—1.00—
2,5 ALT2.382.29-3.8%
2,5 ÜST1.401.35-3.6%
3,5 ALT1.531.47-3.9%
3,5 ÜST2.092.01-3.8%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.371.32-3.6%
KG YOK2.482.38-4.0%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.18—
Çifte Şans 1-2—1.14—
Çifte Şans X-2—1.58—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-15.245.04-3.8%
Toplam Gol 2-32.051.97-3.9%
Toplam Gol 4-52.812.70-3.9%
Toplam Gol 6+7.096.82-3.8%
İlk Yarı / Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY/MS 1-12.80——
İY/MS 1-X12.90——
İY/MS 1-230.50——
İY/MS X-15.44——
İY/MS X-X6.12——
İY/MS X-28.04——
İY/MS 2-122.05——
İY/MS 2-X13.60——
İY/MS 2-25.12——
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-23.12——
H-03.97——
H2-31.63——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
İ141.63——
OLMAZ20.05——
İ252.15——
1 ve ALT6.48——
0 ve ALT5.62——
2 ve ALT9.83——
1 ve ÜST2.51——
0 ve ÜST8.63——
2 ve ÜST4.39——

Columbus Crew - Charlotte FC İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Columbus Crew

Son 10 maç · 23.08.2026 – 11.10.2026

G-B-M
4-1-5
Gol ort. (at/ye)
1,6 / 1,5
2,5 Üst
7/10
KG Var
7/10

FormMGBGG

Charlotte FC

Son 10 maç · 16.08.2026 – 11.10.2026

G-B-M
6-3-1
Gol ort. (at/ye)
2,1 / 1,3
2,5 Üst
7/10
KG Var
7/10

FormGMGBG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 5 karşılaşma: Columbus Crew 1, Charlotte FC 3 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 3,8 gol; 2,5 üst 3/5, KG var 4/5.

  • Charlotte FC - Columbus Crew16.08.2026 · 3 - 1
  • Charlotte FC - Columbus Crew25.05.2025 · 3 - 2
  • Columbus Crew - Charlotte FC04.05.2025 · 4 - 2
  • Columbus Crew - Charlotte FC18.07.2024 · 1 - 1
  • Charlotte FC - Columbus Crew24.03.2024 · 2 - 0

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.