Columbus Crew - Charlotte FC
15 Ekim 2026 · 02:30 · MLS
Ev sahibi
Columbus Crew
Deplasman
Charlotte FC
Columbus Crew - Charlotte FC maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Columbus Crew (1,87); karşı taraf 3,14, beraberlik 3,58.
1,87 oranının ima ettiği olasılık %53,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,38 · 2,5 ÜST 1,40).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market İY 2: 3,54 → 3,40 (-4,0%, düşmüş).
MLS karşılaşması 2026-10-15 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Columbus Crew
- Deplasman
- Charlotte FC
- Lig
- MLS
- Ülke
- ABD
- Tarih
- 15.10.2026
- Saat
- 02:30
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 1.87 | 1.80 | -3.7% |
| MS X | 3.58 | 3.44 | -3.9% |
| MS 2 | 3.14 | 3.02 | -3.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.35 | 2.26 | -3.8% |
| İY X | 2.37 | 2.28 | -3.8% |
| İY 2 | 3.54 | 3.40 | -4.0% |
| İY 1,5 ALT | 1.56 | 1.50 | -3.8% |
| İY 1,5 ÜST | 2.05 | 1.97 | -3.9% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 4.99 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.00 | — |
| 2,5 ALT | 2.38 | 2.29 | -3.8% |
| 2,5 ÜST | 1.40 | 1.35 | -3.6% |
| 3,5 ALT | 1.53 | 1.47 | -3.9% |
| 3,5 ÜST | 2.09 | 2.01 | -3.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.37 | 1.32 | -3.6% |
| KG YOK | 2.48 | 2.38 | -4.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.18 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.14 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.58 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 5.24 | 5.04 | -3.8% |
| Toplam Gol 2-3 | 2.05 | 1.97 | -3.9% |
| Toplam Gol 4-5 | 2.81 | 2.70 | -3.9% |
| Toplam Gol 6+ | 7.09 | 6.82 | -3.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 2.80 | — | — |
| İY/MS 1-X | 12.90 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 30.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 5.44 | — | — |
| İY/MS X-X | 6.12 | — | — |
| İY/MS X-2 | 8.04 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 22.05 | — | — |
| İY/MS 2-X | 13.60 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 5.12 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 3.12 | — | — |
| H-0 | 3.97 | — | — |
| H2-3 | 1.63 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.63 | — | — |
| OLMAZ | 20.05 | — | — |
| İ25 | 2.15 | — | — |
| 1 ve ALT | 6.48 | — | — |
| 0 ve ALT | 5.62 | — | — |
| 2 ve ALT | 9.83 | — | — |
| 1 ve ÜST | 2.51 | — | — |
| 0 ve ÜST | 8.63 | — | — |
| 2 ve ÜST | 4.39 | — | — |
Columbus Crew - Charlotte FC İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Columbus Crew
Son 10 maç · 23.08.2026 – 11.10.2026
- G-B-M
- 4-1-5
- Gol ort. (at/ye)
- 1,6 / 1,5
- 2,5 Üst
- 7/10
- KG Var
- 7/10
FormMGBGG
Charlotte FC
Son 10 maç · 16.08.2026 – 11.10.2026
- G-B-M
- 6-3-1
- Gol ort. (at/ye)
- 2,1 / 1,3
- 2,5 Üst
- 7/10
- KG Var
- 7/10
FormGMGBG
Arşivde 5 karşılaşma: Columbus Crew 1, Charlotte FC 3 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 3,8 gol; 2,5 üst 3/5, KG var 4/5.
- Charlotte FC - Columbus Crew16.08.2026 · 3 - 1
- Charlotte FC - Columbus Crew25.05.2025 · 3 - 2
- Columbus Crew - Charlotte FC04.05.2025 · 4 - 2
- Columbus Crew - Charlotte FC18.07.2024 · 1 - 1
- Charlotte FC - Columbus Crew24.03.2024 · 2 - 0
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- INTER MİAMİ CF - NEW YORK CİTY15.10.2026 · 02:30
- Montreal - Atlanta Utd15.10.2026 · 02:30
- RHODE ISLAND FC - LOUDOUN UNİTED15.10.2026 · 02:30
- Santa Fe - Jaguares15.10.2026 · 02:30
- TORONTO FC - ORLANDO CİTY15.10.2026 · 02:30
- Deportivo Mald - Albion15.10.2026 · 03:00
- Managua - San Marcos15.10.2026 · 03:00
- CS CARTAGİNES - PUNTARENAS FC14.10.2026 · 3 - 1