İçeriğe geç
OranAnalizTV
Premier LigArjantinOynanmadı

Estudiantes - San Lorenzo

19 Ekim 2026 · 00:00 · Premier Lig

Ev sahibi

Estudiantes

vs00:00

Deplasman

San Lorenzo

Oranlar Ne Anlatıyor?

Estudiantes - San Lorenzo maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Estudiantes (2,03); karşı taraf 3,54, beraberlik 2,81.

2,03 oranının ima ettiği olasılık %49,3'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ALT yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,36 · 2,5 ÜST 2,55).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 3,54 → 3,22 (-9,0%, düşmüş).

Premier Lig karşılaşması 2026-10-19 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Estudiantes
Deplasman
San Lorenzo
Lig
Premier Lig
Ülke
Arjantin
Tarih
19.10.2026
Saat
00:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
44
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 23.543.22-9.0%
Toplam Gol 0-12.222.05-7.7%
İY 24.494.16-7.3%
İY X1.811.69-6.6%
2,5 ALT1.361.27-6.6%
MS X2.812.63-6.4%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 12.032.01-1.0%
MS X2.812.63-6.4%
MS 23.543.22-9.0%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.812.810.0%
İY X1.811.69-6.6%
İY 24.494.16-7.3%
İY 1,5 ALT1.161.10-5.2%
İY 1,5 ÜST3.633.60-0.8%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—2.11—
1,5 ÜST—1.41—
2,5 ALT1.361.27-6.6%
2,5 ÜST2.552.52-1.2%
3,5 ALT1.061.00-5.7%
3,5 ÜST5.195.24+1.0%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR2.122.06-2.8%
KG YOK1.511.42-6.0%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.15—
Çifte Şans 1-2—1.24—
Çifte Şans X-2—1.43—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-12.222.05-7.7%
Toplam Gol 2-31.871.80-3.7%
Toplam Gol 4-55.935.99+1.0%
Toplam Gol 6+36.5034.50-5.5%
İlk Yarı / Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY/MS 1-13.28——
İY/MS 1-X15.25——
İY/MS 1-236.50——
İY/MS X-14.76——
İY/MS X-X3.72——
İY/MS X-27.33——
İY/MS 2-136.00——
İY/MS 2-X16.25——
İY/MS 2-26.33——
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-24.18——
H-03.42——
H2-31.53——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
İ141.74——
OLMAZ6.51——
İ252.48——
1 ve ALT3.58——
0 ve ALT3.13——
2 ve ALT5.82——
1 ve ÜST4.29——
0 ve ÜST20.00——
2 ve ÜST8.24——

Estudiantes - San Lorenzo İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Estudiantes

Son 10 maç · 06.09.2026 – 16.10.2026

G-B-M
3-3-4
Gol ort. (at/ye)
1,1 / 1,1
2,5 Üst
5/10
KG Var
5/10

FormBBGMM

San Lorenzo

Son 10 maç · 04.08.2026 – 11.10.2026

G-B-M
3-2-5
Gol ort. (at/ye)
0,4 / 1,0
2,5 Üst
1/10
KG Var
1/10

FormGMMBG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 3 karşılaşma: Estudiantes 0, San Lorenzo 1 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 1,7 gol; 2,5 üst 0/3, KG var 2/3.

  • San Lorenzo - Estudiantes04.04.2026 · 1 - 0
  • San Lorenzo - Estudiantes06.11.2024 · 1 - 1
  • San Lorenzo - Estudiantes13.02.2024 · 1 - 1

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 15, yükselen: 2, değişmeyen: 1.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.