Estudiantes - San Lorenzo
19 Ekim 2026 · 00:00 · Premier Lig
Ev sahibi
Estudiantes
Deplasman
San Lorenzo
Estudiantes - San Lorenzo maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Estudiantes (2,03); karşı taraf 3,54, beraberlik 2,81.
2,03 oranının ima ettiği olasılık %49,3'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ALT yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,36 · 2,5 ÜST 2,55).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 3,54 → 3,22 (-9,0%, düşmüş).
Premier Lig karşılaşması 2026-10-19 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- Estudiantes
- Deplasman
- San Lorenzo
- Lig
- Premier Lig
- Ülke
- Arjantin
- Tarih
- 19.10.2026
- Saat
- 00:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 2.03 | 2.01 | -1.0% |
| MS X | 2.81 | 2.63 | -6.4% |
| MS 2 | 3.54 | 3.22 | -9.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.81 | 2.81 | 0.0% |
| İY X | 1.81 | 1.69 | -6.6% |
| İY 2 | 4.49 | 4.16 | -7.3% |
| İY 1,5 ALT | 1.16 | 1.10 | -5.2% |
| İY 1,5 ÜST | 3.63 | 3.60 | -0.8% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 2.11 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.41 | — |
| 2,5 ALT | 1.36 | 1.27 | -6.6% |
| 2,5 ÜST | 2.55 | 2.52 | -1.2% |
| 3,5 ALT | 1.06 | 1.00 | -5.7% |
| 3,5 ÜST | 5.19 | 5.24 | +1.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 2.12 | 2.06 | -2.8% |
| KG YOK | 1.51 | 1.42 | -6.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.15 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.24 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.43 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 2.22 | 2.05 | -7.7% |
| Toplam Gol 2-3 | 1.87 | 1.80 | -3.7% |
| Toplam Gol 4-5 | 5.93 | 5.99 | +1.0% |
| Toplam Gol 6+ | 36.50 | 34.50 | -5.5% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 3.28 | — | — |
| İY/MS 1-X | 15.25 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 36.50 | — | — |
| İY/MS X-1 | 4.76 | — | — |
| İY/MS X-X | 3.72 | — | — |
| İY/MS X-2 | 7.33 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 36.00 | — | — |
| İY/MS 2-X | 16.25 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 6.33 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 4.18 | — | — |
| H-0 | 3.42 | — | — |
| H2-3 | 1.53 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.74 | — | — |
| OLMAZ | 6.51 | — | — |
| İ25 | 2.48 | — | — |
| 1 ve ALT | 3.58 | — | — |
| 0 ve ALT | 3.13 | — | — |
| 2 ve ALT | 5.82 | — | — |
| 1 ve ÜST | 4.29 | — | — |
| 0 ve ÜST | 20.00 | — | — |
| 2 ve ÜST | 8.24 | — | — |
Estudiantes - San Lorenzo İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
Estudiantes
Son 10 maç · 06.09.2026 – 16.10.2026
- G-B-M
- 3-3-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,1 / 1,1
- 2,5 Üst
- 5/10
- KG Var
- 5/10
FormBBGMM
San Lorenzo
Son 10 maç · 04.08.2026 – 11.10.2026
- G-B-M
- 3-2-5
- Gol ort. (at/ye)
- 0,4 / 1,0
- 2,5 Üst
- 1/10
- KG Var
- 1/10
FormGMMBG
Arşivde 3 karşılaşma: Estudiantes 0, San Lorenzo 1 galibiyet, 2 beraberlik. Maç başına 1,7 gol; 2,5 üst 0/3, KG var 2/3.
- San Lorenzo - Estudiantes04.04.2026 · 1 - 0
- San Lorenzo - Estudiantes06.11.2024 · 1 - 1
- San Lorenzo - Estudiantes13.02.2024 · 1 - 1
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 15, yükselen: 2, değişmeyen: 1.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- San Lorenzo - Boca Juniors20.09.2026 · 0 - 2
- San Lorenzo - Deportivo Riestra11.10.2026 · 1 - 0
- Ath Lanus - Estudiantes22.09.2026 · 2 - 1
- Ca Platense - Estudiantes02.10.2026 · 1 - 0
- C Cordoba - Estudiantes10.10.2026 · 2 - 2
- Df. Justicia - San Lorenzo03.10.2026 · 3 - 0
- Estudiantes - Flamengo16.10.2026 · 0 - 0
- Export Sebaco - Jalapa19.10.2026 · 00:00
- FC CİNCİNNATİ - COLUMBUS CREW19.10.2026 · 00:00
- Genesis Pn - Estrella Roja19.10.2026 · 00:00
- GODOY CRUZ - ESTUDİANTES CASEROS19.10.2026 · 00:00
- Mixco - Coban Imperial19.10.2026 · 00:00
- San Martin Sj - Atl Temperley19.10.2026 · 00:00
- Vila Nova - Novorizontino19.10.2026 · 00:00
- The Strongest - Always Ready19.10.2026 · 00:15