İçeriğe geç
OranAnalizTV
K-LigGüney KoreOynanmadı

FC Seoul - Ulsan Hora-I

08 Kasım 2026 · 08:00 · K-Lig

Ev sahibi

FC Seoul

vs08:00

Deplasman

Ulsan Hora-I

Oranlar Ne Anlatıyor?

FC Seoul - Ulsan Hora-I maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf FC Seoul (1,83); karşı taraf 3,16, beraberlik 3,49.

1,83 oranının ima ettiği olasılık %54,6'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,17 · 2,5 ÜST 1,45).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS X: 3,49 → 3,31 (-5,2%, düşmüş).

K-Lig karşılaşması 2026-11-08 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
FC Seoul
Deplasman
Ulsan Hora-I
Lig
K-Lig
Ülke
Güney Kore
Tarih
08.11.2026
Saat
08:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
44
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS X3.493.31-5.2%
İY 12.332.21-5.2%
MS 11.831.75-4.4%
2,5 ALT2.172.09-3.7%
Toplam Gol 2-31.951.88-3.6%
İY 1,5 ALT1.471.42-3.4%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.831.75-4.4%
MS X3.493.31-5.2%
MS 23.163.19+0.9%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.332.21-5.2%
İY X2.262.19-3.1%
İY 23.603.57-0.8%
İY 1,5 ALT1.471.42-3.4%
İY 1,5 ÜST2.132.06-3.3%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—4.42—
1,5 ÜST—1.00—
2,5 ALT2.172.09-3.7%
2,5 ÜST1.451.41-2.8%
3,5 ALT1.421.38-2.8%
3,5 ÜST2.242.17-3.1%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.411.37-2.8%
KG YOK2.262.19-3.1%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.15—
Çifte Şans 1-2—1.14—
Çifte Şans X-2—1.60—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-14.574.43-3.1%
Toplam Gol 2-31.951.88-3.6%
Toplam Gol 4-52.932.84-3.1%
Toplam Gol 6+8.268.01-3.0%
İlk Yarı / Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY/MS 1-12.75——
İY/MS 1-X13.05——
İY/MS 1-232.00——
İY/MS X-15.17——
İY/MS X-X5.78——
İY/MS X-27.84——
İY/MS 2-122.40——
İY/MS 2-X13.80——
İY/MS 2-25.23——
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-23.10——
H-03.79——
H2-31.61——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
İ141.59——
OLMAZ17.25——
İ252.15——
1 ve ALT5.74——
0 ve ALT5.17——
2 ve ALT8.99——
1 ve ÜST2.55——
0 ve ÜST9.31——
2 ve ÜST4.62——

FC Seoul - Ulsan Hora-I İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

FC Seoul

Son 10 maç · 12.09.2026 – 04.11.2026

G-B-M
4-2-4
Gol ort. (at/ye)
1,6 / 1,2
2,5 Üst
7/10
KG Var
5/10

FormGMGBB

Ulsan Hora-I

Son 10 maç · 22.08.2026 – 24.10.2026

G-B-M
4-2-4
Gol ort. (at/ye)
1,5 / 1,4
2,5 Üst
7/10
KG Var
7/10

FormBGMMG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 6 karşılaşma: FC Seoul 3, Ulsan Hora-I 2 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 2,7 gol; 2,5 üst 3/6, KG var 3/6.

  • Ulsan Hora-I - FC Seoul08.09.2026 · 1 - 0
  • FC Seoul - Ulsan Hora-I26.07.2026 · 1 - 3
  • Ulsan Hora-I - FC Seoul15.04.2026 · 1 - 4
  • FC Seoul - Ulsan Hora-I24.08.2025 · 3 - 2
  • FC Seoul - Ulsan Hora-I20.07.2025 · 1 - 0
  • Ulsan Hora-I - FC Seoul05.04.2025 · 0 - 0

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 17, yükselen: 1, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.