FC Seoul - Ulsan Hora-I
08 Kasım 2026 · 08:00 · K-Lig
Ev sahibi
FC Seoul
Deplasman
Ulsan Hora-I
FC Seoul - Ulsan Hora-I maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf FC Seoul (1,83); karşı taraf 3,16, beraberlik 3,49.
1,83 oranının ima ettiği olasılık %54,6'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.
Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,17 · 2,5 ÜST 1,45).
Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS X: 3,49 → 3,31 (-5,2%, düşmüş).
K-Lig karşılaşması 2026-11-08 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.
Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.
- Ev Sahibi
- FC Seoul
- Deplasman
- Ulsan Hora-I
- Lig
- K-Lig
- Ülke
- Güney Kore
- Tarih
- 08.11.2026
- Saat
- 08:00
- Durum
- Oynanmadı
- Market Sayısı
- 44
Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.
Maç Oranları ve Marketler
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| MS 1 | 1.83 | 1.75 | -4.4% |
| MS X | 3.49 | 3.31 | -5.2% |
| MS 2 | 3.16 | 3.19 | +0.9% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY 1 | 2.33 | 2.21 | -5.2% |
| İY X | 2.26 | 2.19 | -3.1% |
| İY 2 | 3.60 | 3.57 | -0.8% |
| İY 1,5 ALT | 1.47 | 1.42 | -3.4% |
| İY 1,5 ÜST | 2.13 | 2.06 | -3.3% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1,5 ALT | — | 4.42 | — |
| 1,5 ÜST | — | 1.00 | — |
| 2,5 ALT | 2.17 | 2.09 | -3.7% |
| 2,5 ÜST | 1.45 | 1.41 | -2.8% |
| 3,5 ALT | 1.42 | 1.38 | -2.8% |
| 3,5 ÜST | 2.24 | 2.17 | -3.1% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| KG VAR | 1.41 | 1.37 | -2.8% |
| KG YOK | 2.26 | 2.19 | -3.1% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Çifte Şans 1-X | — | 1.15 | — |
| Çifte Şans 1-2 | — | 1.14 | — |
| Çifte Şans X-2 | — | 1.60 | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| Toplam Gol 0-1 | 4.57 | 4.43 | -3.1% |
| Toplam Gol 2-3 | 1.95 | 1.88 | -3.6% |
| Toplam Gol 4-5 | 2.93 | 2.84 | -3.1% |
| Toplam Gol 6+ | 8.26 | 8.01 | -3.0% |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İY/MS 1-1 | 2.75 | — | — |
| İY/MS 1-X | 13.05 | — | — |
| İY/MS 1-2 | 32.00 | — | — |
| İY/MS X-1 | 5.17 | — | — |
| İY/MS X-X | 5.78 | — | — |
| İY/MS X-2 | 7.84 | — | — |
| İY/MS 2-1 | 22.40 | — | — |
| İY/MS 2-X | 13.80 | — | — |
| İY/MS 2-2 | 5.23 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| H1-2 | 3.10 | — | — |
| H-0 | 3.79 | — | — |
| H2-3 | 1.61 | — | — |
| Market | Açılış | Kapanış | Değişim |
|---|---|---|---|
| İ14 | 1.59 | — | — |
| OLMAZ | 17.25 | — | — |
| İ25 | 2.15 | — | — |
| 1 ve ALT | 5.74 | — | — |
| 0 ve ALT | 5.17 | — | — |
| 2 ve ALT | 8.99 | — | — |
| 1 ve ÜST | 2.55 | — | — |
| 0 ve ÜST | 9.31 | — | — |
| 2 ve ÜST | 4.62 | — | — |
FC Seoul - Ulsan Hora-I İstatistikleri
Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.
FC Seoul
Son 10 maç · 12.09.2026 – 04.11.2026
- G-B-M
- 4-2-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,6 / 1,2
- 2,5 Üst
- 7/10
- KG Var
- 5/10
FormGMGBB
Ulsan Hora-I
Son 10 maç · 22.08.2026 – 24.10.2026
- G-B-M
- 4-2-4
- Gol ort. (at/ye)
- 1,5 / 1,4
- 2,5 Üst
- 7/10
- KG Var
- 7/10
FormBGMMG
Arşivde 6 karşılaşma: FC Seoul 3, Ulsan Hora-I 2 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 2,7 gol; 2,5 üst 3/6, KG var 3/6.
- Ulsan Hora-I - FC Seoul08.09.2026 · 1 - 0
- FC Seoul - Ulsan Hora-I26.07.2026 · 1 - 3
- Ulsan Hora-I - FC Seoul15.04.2026 · 1 - 4
- FC Seoul - Ulsan Hora-I24.08.2025 · 3 - 2
- FC Seoul - Ulsan Hora-I20.07.2025 · 1 - 0
- Ulsan Hora-I - FC Seoul05.04.2025 · 0 - 0
Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 17, yükselen: 1, değişmeyen: 0.
Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.
Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.
Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.
- Oto AnalizBu maçın her marketini geçmiş maçlara karşı ölçer
- Açılış Oranı AnaliziAynı açılış oranıyla oynanmış maçlar nasıl bitti?
- Kapanış Oranı AnaliziKapanış oranlarına göre geçmiş sonuçlar
- Günün İddaa ProgramıBugünün maçları ve açılış oranları
- Maç TahminleriYayınlanan günlük tahminler ve geçmiş sonuçları
- Analiz SistemleriBütün analiz araçları tek sayfada
- Gwangju FC - Ulsan Hora-I11.10.2026 · 4 - 3
- Pohang Steelers - FC Seoul20.09.2026 · 2 - 1
- Ulsan Hora-I - Bucheon17.10.2026 · 2 - 1
- Ulsan Hora-I - Gangwon FC01.11.2026
- FC Anyang - Ulsan Hora-I19.09.2026 · 2 - 1
- FC Seoul - Gangwon FC24.10.2026 · 1 - 1
- FC Seoul - Incheon United FC01.11.2026 · 0 - 1
- FC Seoul - Jeju United10.10.2026 · 2 - 1
- IWATA JUBİLO - SH BELLMARE08.11.2026 · 08:00
- Iwata - Shonan08.11.2026 · 08:00
- Machida Zelvia - Hiroshima08.11.2026 · 08:00
- Parceiro Nagan - Kamatamare Sanu08.11.2026 · 08:00
- Sagamihara - Kagoshima Unite08.11.2026 · 08:00
- Sham Shui Po - Wse08.11.2026 · 08:00
- VİSSEL KOBE - URAWA RED08.11.2026 · 08:00
- ADELAİDE UTD - MELBOURNE VİCTORY08.11.2026 · 09:00