İçeriğe geç
OranAnalizTV
A LigAvustralyaOynanmadı

Macarthur FC - Brisbane Roar

08 Kasım 2026 · 07:00 · A Lig

Ev sahibi

Macarthur FC

vs07:00

Deplasman

Brisbane Roar

Oranlar Ne Anlatıyor?

Macarthur FC - Brisbane Roar maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Macarthur FC (2,18); karşı taraf 2,59, beraberlik 3,26.

2,18 oranının ima ettiği olasılık %45,9'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 1,92 · 2,5 ÜST 1,58).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market MS 2: 2,59 → 2,45 (-5,4%, düşmüş).

A Lig karşılaşması 2026-11-08 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Macarthur FC
Deplasman
Brisbane Roar
Lig
A Lig
Ülke
Avustralya
Tarih
08.11.2026
Saat
07:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
44
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
MS 22.592.45-5.4%
İY 23.152.99-5.1%
MS X3.263.14-3.7%
İY 1,5 ALT1.391.34-3.6%
İY 1,5 ÜST2.342.26-3.4%
KG VAR1.481.43-3.4%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 12.182.17-0.5%
MS X3.263.14-3.7%
MS 22.592.45-5.4%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.752.72-1.1%
İY X2.132.06-3.3%
İY 23.152.99-5.1%
İY 1,5 ALT1.391.34-3.6%
İY 1,5 ÜST2.342.26-3.4%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
1,5 ALT—3.79—
1,5 ÜST—1.08—
2,5 ALT1.921.87-2.6%
2,5 ÜST1.581.54-2.5%
3,5 ALT1.321.28-3.0%
3,5 ÜST2.572.49-3.1%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.481.43-3.4%
KG YOK2.112.06-2.4%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.28—
Çifte Şans 1-2—1.16—
Çifte Şans X-2—1.37—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-13.873.75-3.1%
Toplam Gol 2-31.871.81-3.2%
Toplam Gol 4-53.223.12-3.1%
Toplam Gol 6+10.8010.45-3.2%
İlk Yarı / Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY/MS 1-13.45——
İY/MS 1-X13.05——
İY/MS 1-229.00——
İY/MS X-15.69——
İY/MS X-X5.20——
İY/MS X-26.47——
İY/MS 2-126.00——
İY/MS 2-X13.30——
İY/MS 2-24.22——
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-24.10——
H-03.97——
H2-31.41——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
İ141.77——
OLMAZ13.95——
İ251.94——
1 ve ALT5.88——
0 ve ALT4.53——
2 ve ALT6.76——
1 ve ÜST3.29——
0 ve ÜST9.93——
2 ve ÜST3.96——

Macarthur FC - Brisbane Roar İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Macarthur FC

Son 10 maç · 21.03.2026 – 31.10.2026

G-B-M
5-2-3
Gol ort. (at/ye)
1,7 / 1,2
2,5 Üst
7/10
KG Var
6/10

FormMBGBG

Brisbane Roar

Son 10 maç · 21.03.2026 – 30.10.2026

G-B-M
3-3-4
Gol ort. (at/ye)
1,9 / 1,5
2,5 Üst
8/10
KG Var
7/10

FormBGMGG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 6 karşılaşma: Macarthur FC 4, Brisbane Roar 1 galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına 4,2 gol; 2,5 üst 5/6, KG var 5/6.

  • Macarthur FC - Brisbane Roar19.12.2025 · 2 - 1
  • Brisbane Roar - Macarthur FC17.10.2025 · 1 - 0
  • Brisbane Roar - Macarthur FC04.04.2025 · 1 - 5
  • Macarthur FC - Brisbane Roar30.11.2024 · 4 - 4
  • Brisbane Roar - Macarthur FC16.03.2024 · 1 - 2
  • Brisbane Roar - Macarthur FC18.01.2024 · 1 - 3

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.