İçeriğe geç
OranAnalizTV
Premier LigKanadaOynanmadı

Vancouver Langley FC - Hfx Wan

17 Ekim 2026 · 05:00 · Premier Lig

Ev sahibi

Vancouver Langley FC

vs05:00

Deplasman

Hfx Wan

Oranlar Ne Anlatıyor?

Vancouver Langley FC - Hfx Wan maçında açılış oranlarına göre daha düşük fiyatlanan taraf Vancouver Langley FC (1,98); karşı taraf 2,73, beraberlik 3,29.

1,98 oranının ima ettiği olasılık %50,5'dir. Bu değer bahis marjını da içerir, dolayısıyla saf bir olasılık tahmini değildir.

Gol tarafında açılış oranları 2,5 ÜST yönünü daha düşük fiyatlamış (2,5 ALT 2,17 · 2,5 ÜST 1,40).

Açılıştan kapanışa en çok değişen market 3,5 ALT: 1,44 → 1,38 (-4,2%, düşmüş).

Premier Lig karşılaşması 2026-10-17 tarihinde oynanacak; sonucu henüz kayıtlı değil.

Bu özet, sayfadaki oranların düz anlatımıdır; bir tahmin ya da öneri değildir. Oranlar piyasa fiyatıdır ve maçın nasıl sonuçlanacağını göstermez.

Maç Bilgileri
Ev Sahibi
Vancouver Langley FC
Deplasman
Hfx Wan
Lig
Premier Lig
Ülke
Kanada
Tarih
17.10.2026
Saat
05:00
Durum
Oynanmadı
Market Sayısı
30
Oran Değişimi (Açılış → Kapanış)
3,5 ALT1.441.38-4.2%
2,5 ALT2.172.08-4.1%
Toplam Gol 2-31.971.89-4.1%
MS X3.293.16-4.0%
İY X2.232.14-4.0%
İY 1,5 ÜST2.021.94-4.0%

Değişim, bültendeki açılış oranı ile kapanış oranı arasındaki farktır. Bir tahmin değil, ölçülmüş bir veridir.

Maç Oranları ve Marketler

Maç Sonucu
MarketAçılışKapanışDeğişim
MS 11.981.91-3.5%
MS X3.293.16-4.0%
MS 22.732.63-3.7%
İlk Yarı
MarketAçılışKapanışDeğişim
İY 12.442.35-3.7%
İY X2.232.14-4.0%
İY 23.163.04-3.8%
İY 1,5 ALT1.471.42-3.4%
İY 1,5 ÜST2.021.94-4.0%
Alt / Üst
MarketAçılışKapanışDeğişim
2,5 ALT2.172.08-4.1%
2,5 ÜST1.401.35-3.6%
3,5 ALT1.441.38-4.2%
3,5 ÜST2.082.00-3.8%
Karşılıklı Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
KG VAR1.351.30-3.7%
KG YOK2.302.21-3.9%
Çifte Şans
MarketAçılışKapanışDeğişim
Çifte Şans 1-X—1.19—
Çifte Şans 1-2—1.12—
Çifte Şans X-2—1.41—
Toplam Gol
MarketAçılışKapanışDeğişim
Toplam Gol 0-14.744.56-3.8%
Toplam Gol 2-31.971.89-4.1%
Toplam Gol 4-52.812.70-3.9%
Toplam Gol 6+7.507.21-3.9%
Handikap
MarketAçılışKapanışDeğişim
H1-23.39——
H-03.87——
H2-31.47——
Diğer Marketler
MarketAçılışKapanışDeğişim
1 ve ALT6.32——
0 ve ALT5.02——
2 ve ALT8.24——
1 ve ÜST2.71——
0 ve ÜST8.19——
2 ve ÜST3.84——

Vancouver Langley FC - Hfx Wan İstatistikleri

Arşivdeki sonucu kayıtlı maçlardan, bu maçın tarihinden önceki günlere ait sayım. Aynı maçın açılış ve kapanış kayıtları tek maç sayılır.

Vancouver Langley FC

Son 10 maç · 08.08.2026 – 10.10.2026

G-B-M
2-4-4
Gol ort. (at/ye)
1,0 / 1,8
2,5 Üst
4/10
KG Var
6/10

FormBBBMG

Hfx Wan

Son 10 maç · 08.08.2026 – 12.10.2026

G-B-M
3-2-5
Gol ort. (at/ye)
2,0 / 2,0
2,5 Üst
7/10
KG Var
7/10

FormBBMGG

Aralarındaki geçmiş maçlar

Arşivde 6 karşılaşma: Vancouver Langley FC 2, Hfx Wan 4 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına 1,8 gol; 2,5 üst 2/6, KG var 2/6.

  • Hfx Wan - Vancouver Langley FC22.08.2026 · 1 - 0
  • Hfx Wan - Vancouver Langley FC30.05.2026 · 1 - 0
  • Vancouver Langley FC - Hfx Wan05.04.2026 · 0 - 1
  • Vancouver Langley FC - Hfx Wan29.09.2025 · 3 - 1
  • Hfx Wan - Vancouver Langley FC04.08.2025 · 1 - 2
  • Hfx Wan - Vancouver Langley FC21.06.2025 · 1 - 0

Oran hareketi: açılış ve kapanış oranı birlikte bulunan 18 market var. Oranı düşen: 18, yükselen: 0, değişmeyen: 0.

Geçmiş sonuçlar bir sonraki maçın sonucunu belirlemez; bu bölüm bilgi amaçlı sayımdır.

Geçmiş Oran Analizi

Bu maçın oranlarının geçmişte hangi sıklıkla gerçekleştiğini gösteren detaylı analiz üyelere özeldir.

Yukarıdaki açılış/kapanış oranları ve maç verileri herkese açıktır. Üyelik, aynı oran bandındaki geçmiş maçların gerçekleşme istatistiklerini açar.